Pán premiér, lebo Fico už nedostačuje, pretože nám jedna jeho kópia práve vládne

Autor: Tobias Valúch | 27.7.2020 o 10:25 | (upravené 27.7.2020 o 14:58) Karma článku: 10,01 | Prečítané:  3679x

Premiér Igor Matovič má za sebou prvú väčšiu kauzu a už teraz nam je jasné, že tento ,,etalón slušnosti" je len obyčajný populista a v žiadnom prípade nie je obyčajný človek, ako sa nám snažil prezentovať.

,,Nová politická kultúra"

Ešte pred mesiacom by som aj o Igorovi Matovičovi povedal, že je iný ako bývalá vládna garnitúra na čele s Róbertom Ficom. Pred pár týždňami sa však začali vynárať prvé diplomovky jeho koaličných a vládnych kolegov a tento môj obraz o Igorovi Matovičovi sa začal pomaly vytrácať. Jeho postup bol naozaj nepremyslený a nekoordinovaný a keď prišlo aj na jeho prácu, tak sa jednoznačne ukázalo, že klamal. Čo je však ešte horšie ako jeho klamstvá je jeho správanie sa voči jeho kritikom a najmä novinárom, ktoré je ešte horšie ako za čias ,,špinavých protislovenských prostitútok", pretože narozdieľ od Ficových útokov do tmy sú tie Matovičove organizované a ich cieľ je jasný, aby jeho voliči, ktorí doteraz médiam dôverovali prestali a on tak postupne získal do rúk ešte viac moci ako už má.

Urážka slušných a čestných študentov

Teraz však pre mňa k najhoršej časti celej tejto kauzy a tou je urážka nie len mňa, ale aj všetkých slušných študentov, ktorí si štúdium neuľahčili ani jeden, jedinýkrát. A mne a predpokladám ani iným to jeho ospravedlnenie naozaj nestačí, pretože to máme akože mať podvodníka na čele krajiny? A ako ku tomu prídu všetci tí, ktorým sa podvádzanie preukázalo a boli potrestaní? To odteraz ak sa preukáže že nejaký študent podvádza má ako pán premiér začať hovoriť o druhých a o tom ako on o tom nevedel a robil to všetko v dobrej viere a že ho majú dať na detektor? Pán premiér, veď to je absurdné! A ešte si dovolím jedno zamyslenie, ako je možné, že človek, ktorému prešlo plagiovanie má v názve svojého hnutia ,,obyčajný ľudia"? Čo by sa stalo ak by som rovnaký plagiát odovzdal ja alebo niekto iný, kto nemá napojenie na svojho školiteľa?

,,Lebo Fico"

A toto je naozaj najhorší argument, ktorý som kedy počul. Áno, pán Fico škodil tejto krajine a nakradol si, ale čo ste proti tomu aby sa to opakovalo urobili vy? Nič doteraz stále len počúvame ako všetci, čo konštruktívne kritizujú vládu chcú návrat R. Fica a nie je to tak, my len chceme čestných a spravodlivých ľudí na čele krajiny, ktorí zabránia návratu zlodejov alebo sa nimi aj oni nestanú a to je dôvod, prečo aj vám pozeráme na prsty, pretože akú máme záruku, či niekto z vašej garnitúry nepodľahne peniazom? Naozaj prázdne reči nestačia a to najmä po tom, čo sa ukázalo, že ste už raz klamali, pán Matovič. A naozaj ani reči ,,lebo Fico" a ,,nevedel som o tom" nie sú ospravedlnenie, ba práve naopak ukazujú váš strach z toho, že stratíte vaše ,,teplé miestečko". A preto od vás pán premiér žiadam len jedno prevezmite konečne zodpovednosť a nepoužívajte len trápne výhovorky, naozaj vám to nesvedčí a len to ukazuje, že si nezaslúžite byť premiérom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Niektorí vojaci si na protest strhávajú výložky. Rúca sa Lukašenkov režim?

Najviac dobitých demonštrantov radšej neprepúšťajú.

Píše Martin Kugla

Nechcel majdan, tak dostane plošču

Zdá sa, že Lukašenko končí.


Už ste čítali?